Szykuje się parapetówka?! Co kupić w prezencie?!

lip01

Szykuje się parapetówka?! Co kupić w prezencie?!

prezent na parapetówkę

Wieszak do przedpokoju

 

W internecie można znaleźć wiele pomysłów na prezent na parapetówkę. W ostatnim czasie zwykłe, szare, tradycyjne wieszaki na ubrania są spychane w kąt. Teraz chętniej wybierane są oryginalne, kolorowe wieszaki z ciekawą grafiką, które nie dość, że nadają mieszkaniu klimat, to dodatkowo często są spersonalizowane.

 

Jak dobrać wieszak na prezent?

Wieszak to świetny prezent na parapetówkę, ale i również każdą inną okazję, który nie zrujnuje Twojego portfela. Na naszej stronie znajdziesz wieszaki o różnym przeznaczeniu, kolorze oraz wzorze, dlatego spróbujemy podpowiedzieć ci, który wieszak wybrać, aby był idealnym prezentem na parapetówkę lub inną okazję.

Dla kogo prezent?

Przede wszystkim musimy zadać sobie pytanie, dla kogo wybieramy prezent. Wiadomo, że w przypadku parapetówki są to gospodarze imprezy. Jeśli mamy do czynienia z dwójką gospodarzy to warto wybrać uniwersalny wieszak, który spełni oczekiwania zarówno jednej, jak i drugiej osoby. Jeśli jednak gospodarzem będzie tylko jedna osoba to można dobrać spersonalizowany wieszak, który będzie pasował po prostu do jej charakteru, a wtedy dopasuje się również do wnętrza domu.

Jakie przeznaczenie wieszaka?

Wieszaki posiadają różne przeznaczenie. Znajdziemy między innymi wieszaki na klucze, ścienne do przedpokoju, łazienkowe, czy nawet wieszaki na biżuterię.

Najbardziej uniwersalnymi wieszakami wręczanymi na parapetówkę są wieszaki do przedpokoju oraz wieszaki na klucze i trzeba przyznać, że są najchętniej kupowane. Jednakże często zdarza się, że przed parapetówką wiemy już, że gospodarz takie wieszaki posiada. Warto wtedy zdecydować się na oryginalny wieszak łazienkowy lub kuchenny, który na pewno spodoba się każdemu domownikowi. 
W przypadku jednego gospodarza można dopasować wieszak indywidualnie. Dla kobiety świetnym pomysłem na parapetówkę będzie wieszak na biżuterię, o ile wiemy, że lubi ją nosić.

Jaki wzór i kolor wieszaka?

Wzór wieszaka to najtrudniejszy wybór. Z tysięcy różnych modeli należy wybrać ten, który spełni oczekiwania gospodarza. Z kolorem jest trochę łatwiej, gdyż sprawa jest całkiem prosta. Jeśli znamy wystrój i charakter mieszkania możemy spróbować dopasować do niego kolor wieszaka np. czerwony, w przeciwnym razie najlepiej pozostać w odcieniach czerni, bieli i szarości.

W przypadku wzoru możemy postawić na wieszaki uniwersalne lub dopasowane do charakteru gospodarzy. Najchętniej wybieranymi wieszakami jako prezent na parapetówkę są:

lip  18

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ KOD RABATOWY