Nasza recenzja - Gazetniki metalowe

sie01

Nasza recenzja - Gazetniki metalowe

Uwielbiasz nowoczesną architekturę, ale także nowoczesny styl w projektowaniu oraz wyposażaniu wnętrz? Bardzo dobrze się składa, bowiem jednym z ciekawszych i paradoksalnie mniej oczywistych elementów nowoczesnego wyposażenia są gazetowniki metalowe ścienne lub wolnostojące. Pełnią one rolę stojaka na gazety, który możesz ustawić zarówno w przedpokoju, jak i w łazience (o ile uwielbiasz czytać prasę w chwilach odosobnienia). Oczywiście stanowią także niezbędny element wyposażenia wielu hoteli i restauracji.

Wysoka jakość

Oferowane przez nas stojaki na gazety i prasę powstają pod czujnym okiem naszych najlepszych projektantów. Wykonywane są z różnych materiałów, jednak największą popularnością cieszą się pojemniki na gazety produkowane z  najwyższej jakości metalu. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów, w tym: białym, zielonym, pomarańczowym, czerwonym, żółtym, niebieskim, szarym oraz klasycznym czarnym. Dbałość o wykończenie sprawia, że masz poczucie obcowania z produktem klasy premium – już od pierwszych chwil po otwarciu opakowania.

Różne modele

Zależnie od potrzeb możesz sięgnąć po gazetownik wiszący (ścienny), którego montaż na ścianie nie będzie żadnym wyzwaniem i zajmie dosłownie kilka chwil. Istnieją także modele wolnostojące, które będą ozdobą dowolnego pomieszczenia (położysz je, np. na blacie stolika w przedpokoju). Mnogość kolorów sprawia, że bez większego problemu dopasujesz go do dowolnego pomieszczenia, a konkretnie do motywu przewodniego w jakim został wyposażony. Stojaki na gazety do domu cieszą się coraz większą popularnością zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Jest to zasługa niezwykłego połączenia prostoty, jakości wykonania i praktyczności jaką sobą prezentują. Ponadto mimo najlepszych materiałów i jakości zachowują bardzo korzystną cenę. Zdecydowanie stojak na gazety metalowy powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego domu oraz hotelu, w którym stawia się na ciekawe i praktyczne dodatki. Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana, ponadto jesteśmy producentami (między innymi) gazetowników – nie masz pewności, który będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, a może poszukujesz nietuzinkowych projektów? Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, a z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękami!

sie  23

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ KOD RABATOWY