Wieszaki na klucze

Wieszaki-haczyki na klucze to wspaniała alternatywa dla osób, które często maja problem z odnajdywaniem swoich kluczy po powrocie do domu. Na rynku istnieje wiele rodzajów wieszaków, które świetnie będą komponowały się z wnętrzem naszego domu.

Wśród nich można wyróżnić wieszaki- haczyki na klucze „Home sweethome”. Wykonane są z blachy wycinanej laserowo, odpornej na uszkodzenia. Produkt pokryty jest farbą AXALTE. Można je nabyć w kolorach takich jak czarny, czerwony, pomarańczowy, zielony, biały, antyczna miedź i wiele innych. Do zakupu zachęca również niska cena. Następnym niezwykle interesującym wieszakiem- haczykiem na klucze jest nowoczesny produkt o nazwie „Domki Miasto”. Jest on wykonany z blachy o wytrzymałości 2mm (S355) i malowany dwustronnie. Dostępny jest aż w 11 różnych kolorach. Dodatkowo do każdego wieszaka producent dołącza zaślepki w kolorze wybranego wieszaka. „Domki Miasto” to nie tylko wieszak, ale również miejsce, w którym możemy przechowywać nasze listy.

Innym produktem polecanym przez naszych klientów jest wieszak na klucze „Keys”. Wieszak ten tak jak pozostałe wykonany został z blachy o podwyższonej wytrzymałości, co sprawia, że jest on trwały i świetnie się prezentuje. Można go nabyć w wielu niezwykłych barwach takich jak np., brąz (wenge), kremowy, fioletowy, szary i wiele innych. Wszystkie prezentowane przez nas produkty wykonane są z najwyższą starannością uwzględniając upodobania klientów. Wieszaki- haczyki świetnie sprawdzają się jako gadżet na klucze do mieszkania, samochodu ,a nawet miejsce do przechowywania parasolki, którą można umieścić na nich za pomocą przyczepionego do niej sznurka. Warto dokonać zakupu, aby raz na zawsze zapomnieć o problemie zagubionych kluczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta na stronie internetowej.

Opcje przeglądania

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ KOD RABATOWY