Wieszaki na ubrania

Wieszaki są nieodłącznym gadżetem każdego człowieka. Możemy je znaleźć zarówno w łazience, jak i szafie, przedpokoju czy garderobie. Dekorując mieszkanie warto podążać za trendami, dzięki czemu będzie wyglądało stylowo. Ostatnimi czasy bardzo popularne stały się wieszaki zawierające różne napisy, takie jak „ręczniki”, „ towels”, „homesweethome” i wiele innych.

Opisywane przez nas produkty wykonane są laserowo z blachy, której wytrzymałość wynosi 2mm (S355). Wieszakite malowane są dwustronnie wysokiej jakości farbami o drobnej strukturze. Kolejnym atutem jest niewątpliwie paleta kolorów, w których można je nabyć. Można tu wyróżnić antyczną miedź, brąz (wenge), czerwień, czerń, zieleń i wiele innych interesujących barw. Na pewno każdy znajdzie odcień, który będzie spełniał oczekiwania. Na przedpokoju świetnie sprawdzi się wieszak o nazwie „rozbieraj się”- wprawi on w dobry nastrój nie tylko domowników ale i gości. Istotny jest również fakt, iż jest to produkt polski wykonany przez doświadczony zespół.

„Lokomotywa” to wieszak, który sprawi przyjemność niejednemu dziecku. Może służyć zarówno jako wieszak na odzież wierzchnią jak i inne części garderobyoraz torebkę czy też tornister. Jest on nie tylko wytrzymały, ale i nadaje charakteru pomieszczeniu, w którym się znajduje ze względu na ciekawą paletę kolorów. Dla osób, które cenią sobie prostotę polecamy wieszaki bez ozdobników. Można je zastosować w każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się zarówno, jako wieszak na ubrania, parasolki ze sznurkiem, torebki, jak również na ręczniki. Jest to produkt na każdą kieszeń ze względu na niską cenę proponowaną przez producenta. W naszej ofercie znajduje się dużo więcej ciekawych wieszaków takich jaknp., „Konie XL”, „Koty”, „Motor”, „Sowy” i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkty, które proponujemy będą Państwu służyć przez wiele lat.

Opcje przeglądania

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, A OTRZYMASZ KOD RABATOWY